Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Vergaderfaciliteiten Vergader-/Banketfaciliteiten | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga Sao Sebastiao bevindt zich in de nabijheid van het strand Brava, gelegen op loopafstand van ongeveer 25 minuten ervandaan. Dit hotel beschikt over wifi in de hele accommodatie.
Het elegante hotel is op slechts 450 meter van Cachoeiras do Ribeirao de Itu gelegen. Het pand ligt ook op ongeveer 7 km van Capela São Benedito e Sant' Anna.
De kamers van Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga hebben een patio, samen met airconditioning voor uw gemak. Sommige kamers beschikken over een apart toilet en een douche. Ze zijn uitgerust met privébadkamers.
Gasten kunnen eten in Restaurante Mar Azul, gelegen op 350 meter loopafstand.
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos173 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Roomservice
- Vergader-/Banketfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga parkeren?
Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van elegante Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga uitchecken?
Klanten van elegante Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga?
De gemiddelde kamerprijs in Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga is $26. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn togestaan bij elegante Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga?
Gasten van elegante Hospedaria Morada Das Orquideas Boicucanga kunnen zowel met Visa, Mastercard en Maestro, als ook met andere betaalwijzen betalen. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Sao Sebastiao?
In dit hotel in Sao Sebastiao kunnen gasten uit Standaard Suite, Driepersoonskamer en Kamer met een Queen Size Bed kiezen.